Kontakt

logo centrum Sedmikráska

Centrum Sedmikráska najdete v Liberci

na adrese Josefinino údolí 106/13

Telefon: 732 569 011

E-mail: sedmikraska.li@volny.cz

Web: www.verakucerova.cz

 

Číslo účtu pro zaplacení zálohy na semináře:  230 13 646 40 /2010  

Číslo účtu pro zaplacení zálohy na trénink:  210 13 646 38 /2010

  

Adresa pro osobní konzultace: Centrum Sedmikráska
Adresa pro semináře: Centrum Sedmikráska
Po domluvě mohu uspořádat semináře v jiném městě.

Těším se na vás, Věra Kučerová.

Mapa


Zobrazit místo Moje uložená místa na větší mapě
 


dum
dum
 

 

 

S sebou: přezůvky, svačinu a uzavíratelnou láhev na vodu.

 

ÚČASTNICKÁ DOHODA:

Na každý program je třeba se předem přihlásit. Přihláška je platná po zaplacení uvedené zálohy. (Meditace je bez zálohy.) Záloha je nevratná. Po včasné předchozí dohodě (nejméně 24 h. předem) je možné zálohu převézt na jiný program nebo vrátit, pokud účastník doloží závažný důvod.

Účast v programu je dobrovolná. Každý účastník nese sám za sebe plnou odpovědnost, včetně chování k ostatním účastníkům programu.

Platí zákaz užívání alkoholu, drog a jiných omamných látek před a během programu.

Program není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči.

Je zodpovědností každého, informovat mě o svých minulých závažných psychických problémech, užívání drog, o své současné léčbě a užívání léků. V případě zatajení těchto informací může být účastník vyloučen z programu bez náhrady zaplacené částky.

Program může být fyzicky i psychicky náročný, stresující. V případě pochybností doporučuji konzultaci s lékařem a se mnou. Mgr. Věra Kučerová.


PARKOVÁNÍ

Přímo u domu je možnost parkování. Podél plotu zahrady jsou tři místa. Pokud jsou obsazená, parkujte vedle přes ulici za kontejnery.

 

POPIS CESTY

Pěšky a MHD: Jsme ve vile přímo pod přehradní hrází, poblíž zastávky MHD "Textilana", 200m za bývalou Delvitou (dnes Thermica). Tramvaj č. 5 a 11 směrem na Jablonec n.N.

Od zastávky "Textilana" přejdete přes hlavní silnici, před Vámi bude areál Thermica. Přejdete těsně kolem budovy (bude od Vás napravo) přes chodník a budete pokračovat rovně podél budovy na konec ulice. Jsme v poslední vile nalevo.

Autem od Prahy: Z dálnice odbočíte až podle ukazatele " Aréna, Babylon, Centrum". Uvidíte před sebou Babylon, minete ho po levé straně, pokračujete z kopce dolů, pod kopcem na semaforech doleva na Centrum, kruhový objezd projedete rovně. První semafory u bývalé (zbourané) Textilany projedete rovně, na 2. semaforech kolmo doleva do Zvolenské ul. (NE do kopce!). Zabočíte 1. odbočkou ze Zvolenské ul. doleva a na konci doprava. Jsme v poslední vile nalevo.

Autem od Děčína: Pojedete bez odbočení rovně až do tunelu. Za ním kousek rovně a první doprava na Centrum a točíte se stále doprava na Centrum. Minete Babylon, pojedet z kopce dolů, pod kopcem na semaforech doleva na Centrum, kruhový objezd projedete rovně. První semafory u bývalé (zbourané) Textilany projedete rovně, na 2. semaforech kolmo doleva do Zvolenské ul. (NE do kopce!). Zabočíte 1. odbočkou ze Zvolenské ul. doleva a na konci doprava. Jsme v poslední vile nalevo.

 

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Dotaz:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code
 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011