Řecko

Zvu vás k cestě nejen za energiemi slunce a moře. Při meditacích, transu, cvičení Pěti tibeťanů a práci s Rodinnými konstelacemi budeme léčit své strnulé postoje k životu, budeme nacházet kontakt se svým tělem a Duší.

 

JARNÍ TERMÍN:  31.5. - 11.6.2019  (12 dnů)

Místo: ostrov SKOPELOS, letovisko Glifoneri, penzion Kavouris.
Cena: 13.100,-Kč (S2), 12.500,-Kč (S3), záloha 6.000,-.
Ve spolupráci s CK Melissa Travel. Podrobnosti naleznete na www.melissatravel.cz.

DŮLEŽITÉ:

 • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (4.400,-Kč), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji podle přání ve dvou nebo ve třech.
 • Transfer na/z letiště je třeba objednat zároveň s přihláškou.
 • POZOR, nově: váhový limit pro zapsané zavazadlo je stanoven na 23 kg. Zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm. 
  Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45 cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
 • Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy 6.000,-Kč. Doplatek je splatný do 25. dubna.
 • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem 14 dnů před odletem.

Penzion Kavouris je s bazémen (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a leží 150 m nad písčito - oblázkovou pláží Glifonery.  Penzion a pláž jsou situovány na východ. Nádherné východy slunce!  800 m odtud začíná hlavní město Skopelos. Město je velmi malebné, ve svahu, s mnoha úzkými uličkami, kapličkami, kláštery a zbytky hradeb. Penzion je situován na klidném místě pro odpočinek (s možností vyžití v hlavním městě).

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh (viz http://melissatravel.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni), služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38 /2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Čas odletu a příletu upřesním později. Počítejte s hodinovou cestou menší lodí ze sousedního ostrova Alonissos, kde přistaneme. V ceně je transfer do/z Prahy (podle podmínek CK pouze u přihlášek do 31.3.) na letiště po trasách z Liberce, Ústí nad Labem, z Jilemnice přes Hradec Králové, z Českých Budějovic  (viz http://melissatravel.cz/clanek/17-transfery-v-cr). Parkování auta na letišti zdarma nebo taxi zdarma pro pražské klienty je možné objednat do 31.1.

Stravování: Je vlastní, v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 8 €.

Ubytování: Je v penzionu Kavouris s bazénem. Studia pro dvě (S2) a tři (S3) osoby jsou s výhledem na moře, s kuchyňkou s lednicí, vařičem a nádobím, soc. zařízením, balkonem a wifi připojením zdarma.

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans... Dále vlastní program, popř. výlety s CK.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

 

 

PODZIMNÍ TERMÍN:  24.9. - 2.10.2019 (9 dnů)

Místo: ostrov KYTHIRA, letovisko Agia Pelagia, penzion Pelagia Beach.

Cena: 12.700,-Kč / 13.700,-Kč (S2), 12.100,-Kč / 13.100,- (S3), záloha 6.000,-. V penzionu jsou dva typy ubytování: bez stravování a bez výhledu na moře (12.700,- Kč) a se snídaní v ceně a s výhledem na moře (13.700,-Kč). Možnost výběru bude pouze dokud se kapacita jedné varianty nenaplní.

Ve spolupráci s CK Melissa Travel. Podrobnosti naleznete na www.melissatravel.cz.

DŮLEŽITÉ:

 • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (2.800,-), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji podle přání ve dvou nebo ve třech.
 • Transfer na/z letiště je třeba dopředu objednat, nejlépe zároveň s přihláškou.
 • Váha zapsaného zavazadla nesmí přesáhbout 15 kg. Za každý 1 kg se platí na letišti pro jednu cestu 6  €. Je možné objednat si nadváhu předem: 8 kg navíc pro obě cesty je za 1.000,-Kč. Nadváhu je třeba předem objednat a zaplatit spolu s doplatkem do 20. srpna. (Pro Kythiru neplatí navýšení váhy na 23 kg bez poplatku.)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 • Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45 cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
 • Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy 6.000,-Kč. Doplatek je splatný do 20. srpna
 • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem 14 dnů před odletem.

 Penzion Pelagia Beach leží 180 m od pláže. Je zde možnost zapůjčení kola za 5 €/den. Objednat lze jen do 31.3. 

Cena: Cena je bez stravy nebo se snídaní (velmi bohatou a chutnou). Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh (viz https://melissatravel.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni), služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38/2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Čas odletu a příletu upřesním později. V ceně je transfer do/z Prahy (podle podmínek CK pouze u přihlášek do 31.3.) na letiště po trasách z Liberce, Ústí nad Labem, z Jilemnice přes Hradec Králové, z Českých Budějovic  (viz http://melissatravel.cz/clanek/17-transfery-v-cr). Parkování auta na letišti nebo taxi zdarma pro pražské klienty je možné objednat do 31.1.

Stravování: Je vlastní, v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 8 €.

Ubytování:  je ve penzionu Pelagia Beach. Studia pro dvě (S2) a tři (S3) osoby jsou s kuchyňkou s lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí a nádobím, soc. zařízením, vysoušečem vlasů, balkonem/terasou a wifi  připojením na recepci zdarma.

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans... Dále vlastní program, popř. výlety s CK.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011