Úplňkové meditace

Ŕízené Úplňkové meditace jsou zaměřené na vnitřní prožitek kvality energie znamení, které úplňku vládne. Kromě prožitku přináší také hlubší pochopení a léčení.

Program zahrnuje výklad o psychologiii vládnoucího znamení, o tom, jaké dary nám energie znamení přináší do života, ve kterých oblastech nám pomáhá růst.

Proč meditovat o úplňku?

Úplněk je nejsilnější energetický den v měsíci, Slunce a Měsíc jsou v opozici a Země je mezi nimi. O úplňku přichází energie znamení zvěrokruhu na Zemi v čisté podobě. Éterické tělo Země se otevírá a dochází k propojení těla a Duše lidí. „Brána“ k Duši je otevřená dokořád. Pokud jsme si vědomi těchto vyšších energií, převáží vliv Luny na vyšší čakry a směřujeme k lásce. V opačném případě jsme stahováni do strachu. Energie proudí do lidského vědomí a právě to určuje, zda se energie vyjádří ničivým nebo tvořivým způsobem. Proto je vhodné meditvat a udržovat vědomí a energii ve vyšších centrech.

 

Úplňková meditace ve znamení VODNÁŘE

(Přivezla jsem nějaké drobnosti z Peru: svetry, čepice a návleky z alpaky, ozdobné šňůry, lapače snů, náramky, náušnice, přívěsky... Budu od 18:15 h.)

Slunce putuje ve znamení Vodnáře od 20.1. do 19.2.

Energie Vodnáře vytváří příležitosti pro potřebné změny, pro překonávání hranic, stimulují kontakt s intuicí. Posilují touhu po poznání, učení se, komunikaci, vnitřní disciplíně. Souběžně proudí na Zemi láska a vůle.

Termín: pondělí 21.1.

Čas:  19-20:30 h. (Drobnosti z Peru od 18:15 h. do 18:45 h.)

Cena:  100,-Kč, důchodci a na MD 50,-Kč, platíte na místě.

Přihláška 

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011