Pět tibeťanů (jako cesta k osvobození vědomí od mysli)

Metoda vyváženě působí na tělo i na ducha. Je vhodná pro každý věk, je fyzicky i časově nenáročná. Výsledky jsou všestranné a dostavují se rychle:

podpora přirozených léčebných schopností těla, rehabilitace páteře a kloubů, pružnost svalů, uvolnění toxické a psychické zátěže, zkvalitnění dechu, zlepšení paměti, schopnosti soustředění, bdělosti a aktivity, zvládání stresu, posílení imunitního systému, změna nepotřebných návyků, prohloubení kontaktu s vlastní intuicí, posílení důvěry, udržení si životní síly, vyrovnávání se se strachem, smutkem, bolestí a studem, vytvoření návyku vědomé pozornosti v přítomném okamžiku každodenního života.

 

Základní kurz

Naučíme se prakticky zvládat základní techniku fyzického cvičení. Budeme pracovat s dechem a s myslí, budme trénovat bdělost, která je základní podmínkou pro úspěšné výsledky. Budeme nacházet přirozený vztah ke svému fyzickému tělu. Budeme nacházet poselství, které nám metoda skrze tělo přináší.

 

Termín: 11.5.

Čas:  So 13-19 h.

Cena:  1.400,-Kč (při opakování kurzu 900,-Kč), záloha 700,-Kč, příp. nocleh na lůžku 500,-Kč/noc (je třeba dopředu objednat). S sebou přezůvky, svačinu a uzavíratelnou láhev na vodu. Karimatky na cvičení jsou k dispozici.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

Změna porogramu vyhrazena. Při malém počtu účastníků bude program zrušen (pošlu zprávu 3 dny předem). 

 

Pokračovací kurz

K základní technice cvičení přidáme práci s dechem v uddžají a svalem pánevního dna. Budeme se učit používat metodu jako účinný nástroj k vnitřní proměně, jako trénink bdělé přítomnosti. Vědomí těla nás udržuje v přítomnosti. Místo na myšlení soustředíme svou pozornost na své tělo, v němž můžeme vnímat bytí jako neviditelné energetické pole, které dává našemu hmotnému tělu život. Pomocí konstelací se podíváme na stav našich energetických center-čaker. Stav čaker má vliv na fyzické zdraví, vytrvalost, vitalitu, působí na naše nálady, city, myšlenky, na duchovní zaměření. Čakry se podílejí na našem chápání skutečnosti. Informace o čakrách nám pomáhají lépe pochopit a poznat sebe sama. Pokud se orientujeme na vnější svět na úkor našeho vnitřního, zůstávají čakry dlouho uzavřené, dostavují se deprese,  můžeme vážně onemocnět. Čakry se uzavírají tehdy, když Duše není srozuměna s tím, co dělá tělo. Nerovnováha a uzavření čaker se dají léčit. Můžeme jim  také předcházet. Metoda Pěti tibeťanů je při tom účinným nástrojem.

Během semináře využijeme kromě cvičení Pěti tibeťanů zážitková cvičení s čakrami, konstelace a meditaci.

 

Termín: 14.-15.9.

Čas:  So 13-19 h., Ne 9-17 h.

Cena:  2.600,-Kč vč. oběda, záloha 1.300,-Kč, příp. nocleh na lůžku 500,-Kč/noc (je třeba dopředu objednat)S sebou přezůvky, svačinu a uzavíratelnou láhev na vodu. Karimatky na cvičení jsou k dispozici.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011