Pět tibeťanů (jako cesta k osvobození vědomí od mysli)

Metoda vyváženě působí na tělo i na ducha. Je vhodná pro každý věk, je fyzicky i časově nenáročná. Výsledky jsou všestranné a dostavují se rychle:

podpora přirozených léčebných schopností těla, rehabilitace páteře a kloubů, pružnost svalů, uvolnění toxické a psychické zátěže, zkvalitnění dechu, zlepšení paměti, schopnosti soustředění, bdělosti a aktivity, zvládání stresu, posílení imunitního systému, změna nepotřebných návyků, prohloubení kontaktu s vlastní intuicí, posílení důvěry, udržení si životní síly, vyrovnávání se se strachem, smutkem, bolestí a studem, vytvoření návyku vědomé pozornosti v přítomném okamžiku každodenního života.

 

Základní kurz

Naučíme se prakticky zvládat základní techniku fyzického cvičení. Budeme pracovat s dechem a s myslí, budme trénovat bdělost, která je základní podmínkou pro úspěšné výsledky. Budeme nacházet přirozený vztah ke svému fyzickému tělu. Budeme nacházet poselství, které nám metoda skrze tělo přináší.

 

Termín: 11.5.

Čas:  So 13-19 h.

Cena:  1.400,-Kč (při opakování kurzu 900,-Kč), záloha 700,-Kč, příp. nocleh na lůžku 500,-Kč/noc (je třeba dopředu objednat). S sebou přezůvky, svačinu a uzavíratelnou láhev na vodu. Karimatky na cvičení jsou k dispozici.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

Změna porogramu vyhrazena. Při malém počtu účastníků bude program zrušen (pošlu zprávu 3 dny předem). 

 

Pokračovací kurz

K základní technice cvičení přidáme práci s dechem v uddžají a svalem pánevního dna. Budeme se učit používat metodu jako účinný nástroj k vnitřní proměně.

Budeme pracovat s energetickým tělem prostřednictvím čaker. Čakry udržují na fyzické úrovni proud života. Jejich stav má vliv na fyzické zdraví, vytrvalost, vitalitu. Na vyšších úrovních působí stav čaker na naše nálady, city, myšlenky, na duchovní zaměření. Zdravé, rozvinuté a vyrovnané čakry jsou zárukou kvalitního života, nezávislého na vnějších okolnostech.

Čakry souvisejí s tělesnými a smyslovými funkcemi, mají různé vlastnosti, podílejí se na našem chápání skutečnosti. Každá čakra sleduje svůj směr, má určitý cíl. Zároveň jsou propojeny a navzájem se ovlivňují. Informace o čakrách nám pomáhají lépe pochopit a poznat sebe sama. Pokud se orientujeme na vnější svět na úkor našeho vnitřního, zůstávají čakry dlouho uzavřené, dostavují se deprese,  můžeme vážně onemocnět. Čakry se uzavírají tehdy, když Duše není srozuměna s tím, co dělá tělo. Deprese a nemoci, jinými slovy nerovnováha a uzavření čaker, se dají léčit. Můžeme jim  také předcházet. Metoda Pěti tibeťanů je při tom účinným nástrojem.

Během semináře využijeme také zážitková cvičení s čakrami, meditaci, relaxaci a trans.

 

Termín: není vypsaný

Čas:  So 13-19 h., Ne 9-17 h.

Cena:  2.400,-Kč vč. oběda, záloha 1.200,-Kč, příp. nocleh na lůžku 400,-Kč/noc (je třeba dopředu objednat)S sebou přezůvky, svačinu a uzavíratelnou láhev na vodu. Karimatky na cvičení jsou k dispozici.

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011